Osalemise tingimused

Naudi retke ja loodust!

Kiiret ei ole. Rajal on sisukas ning põnev kultuuri- ja meelelahutusprogramm. Tee peatusi, võta osa ning mõnule! Esimesena laagrisse jõudja auhinda ei saa.

Rattaretke rada ja programm.

Rattaretke rada on tähistatud suunaviitadega. Võta rajale kaasa retke kaart ning jälgi, kus Sa asud. Retke kontsertide ning kohajuttude kava on üles ehitatud nii, et  soovi korral on võimalus enamustest sündmustest osa saada. Ka laagripaikades on sisukas kultuuri-ja meelahutusprogramm. Paljudes peatuskohtades on olemas WC-d.

Liikle mõistlikult!

Järgi liiklusseadust: sõida paremal teepoolel üksteise taga. Ole tähelepanelik ning mõistev teiste ratturite ja ka jalakäijate ning autojuhtide suhtes. Ära kihuta! Ära jäta kaaslast üksinda!

Elu-olu laagris.

Ööbime telkides ja kogu magamisvarustus peab olema retkelistel endil pakiautodes kaasas. WC-d,  ning kätepesuvesi on laagris olemas. Laagri territoorium on piiratud ning laagrisse pääsevad vaid käepaelaga retkelised. Öörahu algab 23.00, lõpeb 07.00. Kui näed või kuuled, et kord hakkab käest kaduma, anna sellest teada retke hädaabi numbril või retke turvameeskonnale.

Toitlustus.

Osalustasu tagab hommiku- ja õhtusöögi. Sooja lõunasööki on võimalik kavas tähistatud lõunasöögipaikadest osta.

Tule retkele korras rattaga!

Pumpa rehvid täis, puhasta ning määri kett ja liikuvad osad; kontrolli, et miski ei logiseks. Võta teele kaasa varuks sisekumm ja pump.

Võta rattaga rajale kaasa sobiv varustus:

joogipudel, (selja)kott ilmastikukindla riietusega – soe jakk, veekindel koorikjope või vihmakile, võileivad vm suupisted. Lukusta ratas nii peatuskohtades kui ka laagris.
Paki retkele kaasa sobiv laagrivarustus. Kaasas olgu telk, soe magamiskott, magamismatt, soojad vahetusriided, magamisriided, müts ja kindad. Võta kaasa ka vahetusjalatsid, soovitavalt saapad ja soojad sokid. Kevadõhtud on jahedad!

Pakiautod.

Laagrivarustust transpordivad pakiautod. Need avatakse laagris kell 18.00. Paki oma asjad veekindlalt tugevasse kilekotti ning tähista see eristuvalt nimega. Jälgi, mis numbriga pakiautosse oma asjad paned! Korraldajad ei võta teie pakkide eest mitte mingit vastutust.

Abi retkel.

Rajal ning laagris on meditsiiniline- ja tehnoabi. Ratta varuosade eest tasub hädaline ise. Hädaabi number on 56 230 830. Peale hädaabinumbrile helistamist keera kindlasti ratas tagurpidi tee äärde. Nii leitakse abivajaja kergemini üles. Ära pelga meditsiinilise murega arstide poole pöörduda, nad aitavad ka öösel. Med-punkt laagris on tähistatud rohelise ristiga. Arstiabi on loomulikult tasuta. Kui rajal olles juhtub, et rattaga enam laagrini sõita ei saa (ratas katki, rattur katki või on rattur lihtsalt liiga väsinud, siis päeva lõpuks transporivad nö Laibakad kõik sellised retkelised ja rattad laagrisse. Vajaduse korral helista retke hädaabinumbril ja selgita, mis juhtus.

Leitud asjad

anna palun korraldajate või turvameeskonna kätte. Kui midagi kaob, küsi nõu ja abi retke korraldusmeeskonnalt.

Rattaretk on alkoholivaba!

Laagripaikadesse on alkoholiga sisenemine keelatud. Alkoholijoobes rattaga liiklemine on seadusega karistatav! Nii nagu te ei istu joobes olekus autorooli, ei tohi seda teha ka jalgrattaga liigeldes!

Kirjuta meile

Facebook

Kontakt

MTÜ Roheliste Rattaretked

... Pärnu mnt 444
Tallinn
Estonia, 10919
... info@rattaretked.ee
... +(372) 56 230 830
... Registrikood: 80247217
Swedbank: EE942200221035062986
© 2016 Kõik õigused kaitstud. MTÜ Roheliste Rattaretked Veebi meisterdas OÜ Asine Grupp

Search